Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Celesa kombinues Set8

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vegla

AM6659

I disponueshëm

Set me 8 çelësa kombinues.

Të kromuara për mbrojtje daj korrozionit.

Të përforcuara dhe temperuara plotësisht.

Materiali: Chrome Vanadium Celik (Cr-V)

Masat: 8-9-10-11-12-13-14-17 mm

Më shumë detaje

1,200 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Set me 8 çelësa kombinues.

Të kromuara për mbrojtje daj korrozionit.

Të përforcuara dhe temperuara plotësisht.

Materiali: Chrome Vanadium Celik (Cr-V)

Masat: 8-9-10-11-12-13-14-17 mm

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Celesa kombinues Set8

Celesa kombinues Set8

Set me 8 çelësa kombinues.

Të kromuara për mbrojtje daj korrozionit.

Të përforcuara dhe temperuara plotësisht.

Materiali: Chrome Vanadium Celik (Cr-V)

Masat: 8-9-10-11-12-13-14-17 mm

Shkruaj përshtypjen tënde

25 produkte të tjera në të njëjtën kategori: