Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Newsletter

Shell Helix HX7 10W-40 (1L)

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vaj motori

600037132

I disponueshëm

Vaj motori semi sintetik Shell Helix HX7 10W-40

Për motorët me benzinë, gas & naftë, biodiesel dhe mishel benzinë/etanol.

Specifikimet, Miratimet & Rekomandimet:

API SN/CF

ACEA A3/B3, A3/B4

MB 229.3

VW 502 00/505 00

Renault RN0700, RN0710

Fiat 955535-G2

JASO SG+

Mbrojtje e shkëlqyer ndaj llumit – Ndihmon në parandalimin e krijimit të depozitave të llumit, duke e mbajtur motorin më të pastër.

(shih më poshtë...)

Më shumë detaje

900 LEK

Cmim i reduktuar!

-10%

1,000 LEK

Shto Hiqe

Vaj motori semi sintetik Shell Helix HX7 10W-40

Për motorët me benzinë, gas & naftë, biodiesel dhe mishel benzinë/etanol.

Specifikimet, Miratimet & Rekomandimet:

API SN/CF

ACEA A3/B3, A3/B4

MB 229.3

VW 502 00/505 00

Renault RN0700, RN0710

Fiat 955535-G2

JASO SG+

Mbrojtje e shkëlqyer ndaj llumit – Ndihmon në parandalimin e krijimit të depozitave të llumit, duke e mbajtur motorin më të pastër.

Performancë e shkëlqyer në temperaturë të ulët – Fluks më i shpejtë i ajrit për një ndezje të shpejtë dhe ngrohje të shpejtë të motorit.

Avullimin i ulët – Redukton avullueshmërinë e vajit, dhe rrjedhimisht konsumin.

Teknologji Active Cleanising – Lejon produktin të sigurojë nivelet më të larta të pastrimit dhe mbrojtjes.

Rezistencë e shkëlqyer ndaj degradimit të vajit – Siguron rezistencë nga degradimi i vajit gjatë gjithë intervalit të ndërrimit të vajit.

Paketimi: 1 Liter

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Shell Helix HX7 10W-40 (1L)

Shell Helix HX7 10W-40 (1L)

Vaj motori semi sintetik Shell Helix HX7 10W-40

Për motorët me benzinë, gas & naftë, biodiesel dhe mishel benzinë/etanol.

Specifikimet, Miratimet & Rekomandimet:

API SN/CF

ACEA A3/B3, A3/B4

MB 229.3

VW 502 00/505 00

Renault RN0700, RN0710

Fiat 955535-G2

JASO SG+

Mbrojtje e shkëlqyer ndaj llumit – Ndihmon në parandalimin e krijimit të depozitave të llumit, duke e mbajtur motorin më të pastër.

(shih më poshtë...)

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: