Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Shell Helix Ultra Racing 10W-60 (1L)

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vaj motori

600033792

I disponueshëm

Vaj motori full sintetik Shell Helix Ultra Racing 10W-60

Për motorët me benzinë, gas & naftë, biodiesel dhe mishel benzinë/etanol.

Dizenjuar në bashkëpunim me Ferrari, për motorët me fuqi të lartë, motorët e garave dhe motorët e modifikuar.

Specifikimet, Miratimet & Rekomandimet:

API SN/CF

ACEA A3/B3, A3/B4

Ferrari

Viskozitet mjaft i lartë për të siguruar mbrojtje maksimale në performance ekstreme te motorit apo në kushte garash.

(shih më poshtë...)

Më shumë detaje

1,800 LEK

Cmim i reduktuar!

-10%

2,000 LEK

Shto Hiqe

Vaj motori full sintetik Shell Helix Ultra Racing 10W-60

Për motorët me benzinë, gas & naftë, biodiesel dhe mishel benzinë/etanol.

Dizenjuar në bashkëpunim me Ferrari, për motorët me fuqi të lartë, motorët e garave dhe motorët e modifikuar.

Specifikimet, Miratimet & Rekomandimet:

API SN/CF

ACEA A3/B3, A3/B4

Ferrari

Viskozitet mjaft i lartë për të siguruar mbrojtje maksimale në performance ekstreme te motorit apo në kushte garash.

Mbrojtje absolute ndaj llumit – Asnjë vaj tjetër nuk mund ta mbajë motorin më të pastër.

Rezistencë superiore ndaj degradimit të vajit – Siguron mbrojtje maksimale në motorët me temperaturë të lartë.

Rezistencë e lartë – Ruan viskozitetin dhe qëndron në të njëjtat parametra deri në intervalin e rradhës së ndërrimit të vajit.

Teknologji PurePlus – Lejon produktin të sigurojë nivelet më të larta të pastrimit dhe mbrojtjes.

Paketimi: 1 Liter

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Shell Helix Ultra Racing 10W-60 (1L)

Shell Helix Ultra Racing 10W-60 (1L)

Vaj motori full sintetik Shell Helix Ultra Racing 10W-60

Për motorët me benzinë, gas & naftë, biodiesel dhe mishel benzinë/etanol.

Dizenjuar në bashkëpunim me Ferrari, për motorët me fuqi të lartë, motorët e garave dhe motorët e modifikuar.

Specifikimet, Miratimet & Rekomandimet:

API SN/CF

ACEA A3/B3, A3/B4

Ferrari

Viskozitet mjaft i lartë për të siguruar mbrojtje maksimale në performance ekstreme te motorit apo në kushte garash.

(shih më poshtë...)

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: