Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Vaj JB German Oil 5W-30 RS Hightec-Synth 4L

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vaj motori

JB2073044

Ska gjendje

RS Hightec-Synth SAE 5W-30 është një vaj sintetik Low SAPS me performancë të lartë, për motorët me benzinë dhe naftë, me ose pa turbo dhe injeksion të drejtpërdrejtë.

Veti të shkëlqyera për ndezje në mot të ftohtë, edhe në temperatura nën -25 °C.

Minimizon konsumin e karburantit.

Mbrojtje e shkëlqyer në temperatura pune të larta.

Mbrojtje e plotë ndaj papastërtive, korrozionit dhe shkumës.

I përshtatshëm për konverterët katalitik.

Për përdorim gjatë gjithë vitit.

(shih më poshtë...)

Më shumë detaje

3,900 LEK

Disponueshmëria: Ky produkt nuk është më gjendje

RS Hightec-Synth SAE 5W-30 është një vaj sintetik Low SAPS me performancë të lartë, për motorët me benzinë dhe naftë, me ose pa turbo dhe injeksion të drejtpërdrejtë.

Veti të shkëlqyera për ndezje në mot të ftohtë, edhe në temperatura nën -25 °C.

Minimizon konsumin e karburantit.

Mbrojtje e shkëlqyer në temperatura pune të larta.

Mbrojtje e plotë ndaj papastërtive, korrozionit dhe shkumës.

I përshtatshëm për konverterët katalitik.

Për përdorim gjatë gjithë vitit.

Për të gjithë motorët modernë me benzinë dhe diesel.

Paketimi: 4 Liter

Në pajtim me rregulloren e EEC, cilësia e këtij produkti është ekuivalente me standardet/specifikimet e mëposhtme:

API SN/SM/CF

ACEA C2/C3

Miratimet nga Prodhuesit:

MB 229.51

VW 502 00 / 505 01 / 505 00

BMW LongLife-04

GM DEXOS 2

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Vaj JB German Oil 5W-30 RS Hightec-Synth 4L

Vaj JB German Oil 5W-30 RS Hightec-Synth 4L

RS Hightec-Synth SAE 5W-30 është një vaj sintetik Low SAPS me performancë të lartë, për motorët me benzinë dhe naftë, me ose pa turbo dhe injeksion të drejtpërdrejtë.

Veti të shkëlqyera për ndezje në mot të ftohtë, edhe në temperatura nën -25 °C.

Minimizon konsumin e karburantit.

Mbrojtje e shkëlqyer në temperatura pune të larta.

Mbrojtje e plotë ndaj papastërtive, korrozionit dhe shkumës.

I përshtatshëm për konverterët katalitik.

Për përdorim gjatë gjithë vitit.

(shih më poshtë...)

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: