Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Vaj JB German Oil 15W-40 Evolution F3 4L

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vaj motori

JB2037044

Ska gjendje

Evolution F3 High-Tech Power SAE 15W-40 është një vaj mineral multigrade, për motorët me benzinë dhe naftë, me ose pa turbo dhe për mjetet komerciale (furgonë, pick-up, etj).

Veti të shkëlqyera për ndezje në mot të ftohtë, edhe në temperature të ulta.

Minimizon konsumin e karburantit.

Mbrojtje e plotë ndaj papastërtive, korrozionit dhe shkumës.

I përshtatshëm për konverterët katalitik.

Për përdorim gjatë gjithë vitit.

Për motorët me benzinë, diesel dhe mjetet...

(shih më poshtë...)

Më shumë detaje

2,200 LEK

Disponueshmëria: Ky produkt nuk është më gjendje

Evolution F3 High-Tech Power SAE 15W-40 është një vaj mineral multigrade, për motorët me benzinë dhe naftë, me ose pa turbo dhe për mjetet komerciale (furgonë, pick-up, etj).

Veti të shkëlqyera për ndezje në mot të ftohtë, edhe në temperature të ulta.

Minimizon konsumin e karburantit.

Mbrojtje e plotë ndaj papastërtive, korrozionit dhe shkumës.

I përshtatshëm për konverterët katalitik.

Për përdorim gjatë gjithë vitit.

Për motorët me benzinë, diesel dhe mjetet komerciale.

Paketimi: 4 Liter

Në pajtim me rregulloren e EEC, cilësia e këtij produkti është ekuivalente me standardet/specifikimet e mëposhtme:

API CF-4/CF/JS

ACEA A3/B4, E2

Miratimet nga Prodhuesit:

MB 228.3 / 229.1

VW 505 00

Allison C-4

Volvo VDS

ZF TE-ML 07C

Cartepillar TO-2

Mack EO-L

MTU Type 2

MAN 3275-1

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Vaj JB German Oil 15W-40 Evolution F3 4L

Vaj JB German Oil 15W-40 Evolution F3 4L

Evolution F3 High-Tech Power SAE 15W-40 është një vaj mineral multigrade, për motorët me benzinë dhe naftë, me ose pa turbo dhe për mjetet komerciale (furgonë, pick-up, etj).

Veti të shkëlqyera për ndezje në mot të ftohtë, edhe në temperature të ulta.

Minimizon konsumin e karburantit.

Mbrojtje e plotë ndaj papastërtive, korrozionit dhe shkumës.

I përshtatshëm për konverterët katalitik.

Për përdorim gjatë gjithë vitit.

Për motorët me benzinë, diesel dhe mjetet...

(shih më poshtë...)

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: