Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Vaj kambio automatike ATF ALMIROL

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vaj kambio automatike

KO01212

I disponueshëm

ATF Almirol është një vaj premium ATF (Automatic Transmission Fluid). Formula unike e ATF Almirol siguron:

Viskozitet shumë i ulët në temperature të ulta.

Indeks shumë i lartë dhe i qëndrueshëm viskoziteti.

Rezistencë e shkëlqyer ndaj oksidimit.

Mbrojtje e shkëlqyer ndaj korrozionit dhe shkumës.

Veti specifike ndaj fërkimit.

Paketimi: 1 Liter

Aplikimi

(shih më poshtë...)

Më shumë detaje

1,000 LEK

Cmim i reduktuar!

-9.09%

1,100 LEK

Shto Hiqe

ATF Almirol është një vaj premium ATF (Automatic Transmission Fluid). Formula unike e ATF Almirol siguron:

Viskozitet shumë i ulët në temperature të ulta.

Indeks shumë i lartë dhe i qëndrueshëm viskoziteti.

Rezistencë e shkëlqyer ndaj oksidimit.

Mbrojtje e shkëlqyer ndaj korrozionit dhe shkumës.

Veti specifike ndaj fërkimit.

Paketimi: 1 Liter

Aplikimi

ATF Almirol është i përshtatshëm për transmesionet automatike, sistemet hidraulike të grupit të timonit dhe aplikacione të tjera për të cilat General Motors dhe konstruktorë të tjerë rekomandojnë ATF Dexron III-H.

Specifikimet e produktit

Dexron IID/IIE/IIIF/IIIG/IIIH

MB 236.1/236.5/236.6/236.7/236.9

Ford Mercon/M2C138-CJ/166-H

MAN 339 Typ Z1/V1

Allison C4/TES-389

Cat TO-2

Voith 55.6335 (G607)

Volvo 97341

ZF TE-ML 02F/03D/04D/09A/09B/11A/11B/14A/17C

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Vaj kambio automatike ATF ALMIROL

Vaj kambio automatike ATF ALMIROL

ATF Almirol është një vaj premium ATF (Automatic Transmission Fluid). Formula unike e ATF Almirol siguron:

Viskozitet shumë i ulët në temperature të ulta.

Indeks shumë i lartë dhe i qëndrueshëm viskoziteti.

Rezistencë e shkëlqyer ndaj oksidimit.

Mbrojtje e shkëlqyer ndaj korrozionit dhe shkumës.

Veti specifike ndaj fërkimit.

Paketimi: 1 Liter

Aplikimi

(shih më poshtë...)

Shkruaj përshtypjen tënde

6 produkte të tjera në të njëjtën kategori: