Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Vaj kambio automatike ATF SP MATIC 2032

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vaj kambio automatike

KO02230

I disponueshëm

SP Matic 2032 është një vaj sintetik premium Long Life ATF (Automatic Transmission Fluid). Dizenjuar vecanërisht për transmisionet automatike. Formula unike e SP Matic 2032 siguron:

Rezistencë e shkëlqyer ndaj oksidimit.

Vetitë të shkëlqyera lubrifikuese, duke siguruar mbrojtje optimale.

Mbrojtje e shkëlqyer ndaj korrozionit dhe shkumës.

Vetitë të shkëlqyera në temperatura të ulëta.

Paketimi: 1 Liter

(shih më poshtë...)

Më shumë detaje

1,500 LEK

Shto Hiqe

SP Matic 2032 është një vaj sintetik premium Long Life ATF (Automatic Transmission Fluid). Dizenjuar vecanërisht për transmisionet automatike. Formula unike e SP Matic 2032 siguron:

Rezistencë e shkëlqyer ndaj oksidimit.

Vetitë të shkëlqyera lubrifikuese, duke siguruar mbrojtje optimale.

Mbrojtje e shkëlqyer ndaj korrozionit dhe shkumës.

Vetitë të shkëlqyera në temperatura të ulëta.

Paketimi: 1 Liter

Aplikimi

SP Matic 2032 është i përshtatshëm për transmesionet automatike të një numri të madh markash të mirënjohura.

Specifikimet e produktit

Dexron IID/IIE/IIIF/IIIG/IIIH

Ford Mercon/M2C138-CJ/166-H

MB 236.1/236.5/236.6/236.7/236.9/236.10

MAN 339 Typ Z1/V1/Typ Z2/V2

Allison C4/TES-389

Cat TO-2

Voith 55.6335/55.6336

Volvo 97340/97341

ZF TE-ML 02F/03D/04D/09/11A/11B/14A/14B/16L/17C

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Vaj kambio automatike ATF SP MATIC 2032

Vaj kambio automatike ATF SP MATIC 2032

SP Matic 2032 është një vaj sintetik premium Long Life ATF (Automatic Transmission Fluid). Dizenjuar vecanërisht për transmisionet automatike. Formula unike e SP Matic 2032 siguron:

Rezistencë e shkëlqyer ndaj oksidimit.

Vetitë të shkëlqyera lubrifikuese, duke siguruar mbrojtje optimale.

Mbrojtje e shkëlqyer ndaj korrozionit dhe shkumës.

Vetitë të shkëlqyera në temperatura të ulëta.

Paketimi: 1 Liter

(shih më poshtë...)

Shkruaj përshtypjen tënde

6 produkte të tjera në të njëjtën kategori: