Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Vaj hidrauliku Kroon-Oil SP Fluid 3013

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vaj hidrauliku

KO04213

I disponueshëm

SP Fluid 3013 është një vaj hidraulik Premium, për sistemet hidraulike të automjeteve.

Indeks shumë i lartë viskoziteti (> 300).

Ruan vetitë optimale të lubrifikimit edhe në temperatura ekstreme.

Veti të shkëlqyera edhe në temperatura të ulta.

Shumë rezistente ndaj shkumëzimit.

Paketimi: 1 Liter

Aplikimi

(shih më poshtë)

Më shumë detaje

1,700 LEK

Cmim i reduktuar!

-5.56%

1,800 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

SP Fluid 3013 është një vaj hidraulik Premium, për sistemet hidraulike të automjeteve.

Indeks shumë i lartë viskoziteti (> 300).

Ruan vetitë optimale të lubrifikimit edhe në temperatura ekstreme.

Veti të shkëlqyera edhe në temperatura të ulta.

Shumë rezistente ndaj shkumëzimit.

Paketimi: 1 Liter

Aplikimi

SP Fluid 3013 përdoret në një gamë të gjerë të sistemeve hidraulike, të tilla si: sistemet e drejtimit, sistemet e kontrollit të nivelit, sistemet hidropneumatike, amortizatorët, sistemet ABS / ASR dhe ASC, freksionet hidraulike, etj.

Specifikimet e produktit

VW TL 52146

MB 345.0

MAN M 3289

PSA S71 2710

Ford M2C204-A

Chrysler MS-11655B

Volvo 1161529

DIN 51524-T3, ISO 7308

ZF TE-ML 02K

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Vaj hidrauliku Kroon-Oil SP Fluid 3013

Vaj hidrauliku Kroon-Oil SP Fluid 3013

SP Fluid 3013 është një vaj hidraulik Premium, për sistemet hidraulike të automjeteve.

Indeks shumë i lartë viskoziteti (> 300).

Ruan vetitë optimale të lubrifikimit edhe në temperatura ekstreme.

Veti të shkëlqyera edhe në temperatura të ulta.

Shumë rezistente ndaj shkumëzimit.

Paketimi: 1 Liter

Aplikimi

(shih më poshtë)

Shkruaj përshtypjen tënde

4 produkte të tjera në të njëjtën kategori: