Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Tapete makine gome Silverston PVC Blue

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Tapete makine gome

SMTGS3030BLU

I disponueshëm

Tapete gome universale për makinë.

Të përshtatshme për të 4 stinët.

Pa erë, të qëndrueshme dhe fleksibël.

Pastrohen dhe lahen lehtë.

Shtresa e poshtme anti-rrëshqitje.

Aplikimi: Universale

Përmasat:

Përpara: 70 x 48 cm

Mbrapa: 32 x 48 cm

Ngjyra: Blu

Më shumë detaje

1,790 LEK

Shto Hiqe

Tapete gome universale për makinë.

Të përshtatshme për të 4 stinët.

Pa erë, të qëndrueshme dhe fleksibël.

Pastrohen dhe lahen lehtë.

Shtresa e poshtme anti-rrëshqitje.

Aplikimi: Universale

Përmasat:

Përpara: 70 x 48 cm

Mbrapa: 32 x 48 cm

Ngjyra: Blu

  • Materiali: Rubber PVC

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Tapete makine gome Silverston PVC Blue

Tapete makine gome Silverston PVC Blue

Tapete gome universale për makinë.

Të përshtatshme për të 4 stinët.

Pa erë, të qëndrueshme dhe fleksibël.

Pastrohen dhe lahen lehtë.

Shtresa e poshtme anti-rrëshqitje.

Aplikimi: Universale

Përmasat:

Përpara: 70 x 48 cm

Mbrapa: 32 x 48 cm

Ngjyra: Blu

Shkruaj përshtypjen tënde

8 produkte të tjera në të njëjtën kategori: