Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Steme disku Ø55/60MM Ford set4 Black

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Stema disku

MSSD0074

I disponueshëm

4x Stema disku me logon e Ford.

Logo me ngjyre bardhe e zi dhe kapaku ne ngjyre te zeze.

Diametri i brendshem: Ø 55 mm

Diametri i jashtem:  Ø 60 mm

Materiali: ABS plastike e forte

Më shumë detaje

700 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

4x Stema disku me logon e Ford.

Logo me ngjyre bardhe e zi dhe kapaku ne ngjyre te zeze.

Diametri i brendshem: Ø 55 mm

Diametri i jashtem:  Ø 60 mm

Materiali: ABS plastike e forte

  • Diameter: 55/60 mm
  • Materiali: ABS Plastic

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Steme disku Ø55/60MM Ford set4 Black

Steme disku Ø55/60MM Ford set4 Black

4x Stema disku me logon e Ford.

Logo me ngjyre bardhe e zi dhe kapaku ne ngjyre te zeze.

Diametri i brendshem: Ø 55 mm

Diametri i jashtem:  Ø 60 mm

Materiali: ABS plastike e forte

Shkruaj përshtypjen tënde

8 produkte të tjera në të njëjtën kategori: