Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Sistem hapje/mbyllje qendrore Inwells 3264

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Sisteme alarmi & hapje/mbyllje

SMSH3264

I disponueshëm

Sistem hapje / mbyllje qëndrore me pult, për makinë.

Hap dhe mbyll dyert në largësi.

Hap bagazhin në largësi.

Konfirmim nëpërmjet ndezjes së sinjaleve.

Tregues LED tek celësat.

Tensioni i punës: 12V

Paketimi përfshin: 1x njësia e kontrollit, 2x pult, 1x kiti i telave.

Më shumë detaje

2,590 LEK

Shto Hiqe

Sistem hapje / mbyllje qëndrore me pult, për makinë.

Hap dhe mbyll dyert në largësi.

Hap bagazhin në largësi.

Konfirmim nëpërmjet ndezjes së sinjaleve.

Tregues LED tek celësat.

Tensioni i punës: 12V

Paketimi përfshin: 1x njësia e kontrollit, 2x pult, 1x kiti i telave.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Sistem hapje/mbyllje qendrore Inwells 3264

Sistem hapje/mbyllje qendrore Inwells 3264

Sistem hapje / mbyllje qëndrore me pult, për makinë.

Hap dhe mbyll dyert në largësi.

Hap bagazhin në largësi.

Konfirmim nëpërmjet ndezjes së sinjaleve.

Tregues LED tek celësat.

Tensioni i punës: 12V

Paketimi përfshin: 1x njësia e kontrollit, 2x pult, 1x kiti i telave.

Shkruaj përshtypjen tënde

7 produkte të tjera në të njëjtën kategori: