Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Sensore parkimi VPS me Kamera dhe Pasqyre Kit

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Sensorë parkimi

SMSP00604

I disponueshëm

Video Parking Sensor me pasqyrë monitor dhe kamera parkimi.

Kiti vjen me pasqyrë monitor LCD me ngjyra 4.3 inch, altoparlant i vogël, kamera me ngjyra e papërshkueshme nga uji, 4 sensorë parkimi , një paketë kontrolli dhe të gjithë aksesorët e nevojshëm.

Pasqyra monitor fiksohet lehtë tek pasqyra ekzistuese nëpërmjet kapëseve të lëvizshme.

Funksionon si pasqyrë e zakonshme kur ekrani është i fikur.

Sistemi funksionon automatikisht, kur fusni marshin indietro.

Specifikimet

shih më poshtë...

Më shumë detaje

5,199 LEK

Shto Hiqe

Video Parking Sensor me pasqyrë monitor dhe kamera parkimi.

Kiti vjen me pasqyrë monitor LCD me ngjyra 4.3 inch, altoparlant i vogël, kamera me ngjyra e papërshkueshme nga uji, 4 sensorë parkimi , një paketë kontrolli dhe të gjithë aksesorët e nevojshëm.

Pasqyra monitor fiksohet lehtë tek pasqyra ekzistuese nëpërmjet kapëseve të lëvizshme.

Funksionon si pasqyrë e zakonshme kur ekrani është i fikur.

Sistemi funksionon automatikisht, kur fusni marshin indietro.

Specifikimet e Monitorit:

Tensioni i punës: DC 12V (Max 2.5W)

Ekrani: 4.3 inch

Rezolucioni: 640*480

Video Input: 2 kanale (Video 1 & Video 2)

Përmasat: 286 x 73 x 20 mm (Gjt. x Gjr. x Th.)

Specifikimet e Kamerës:

Tensioni i punës: DC 12V

Sensori i imazhit: 1/4 inch CMOS me ngjyra

Sistemi TV: NTSC

Rezolucioni horizontal: 420 TV line

Gjatësia e kabllit video: 6 Metër

Këndi i shikimit: 170 gradë

Mbrojtja ndaj ujit: IP67~68

Diametri: 18,5 mm trupi / 21 mm koka

Specifikimet e Sensorit:

Tensioni i punës: DC 12V

Rryma: 20-200mA

Distanca e dedektimit: 0.3-2.5m

Gama e alarmit: <1.5m

Temperatura e punës: -20~+65 gradë

Frekuenca ultrasonic: 40HKz

Diametri: 22 mm trupi / 25 mm koka

Paketimi përfshin:

1x Pasqyr Monitor 4.3 inch TFT LCD

1x Kamera Parkimi

4x Sensorë ultrasonic të zeza

1x Paketa e Kontrollit

1x Buzzer (altoparlant)

3x Kabllo Ushqimi

2x Kabllo Video

2x Punto (18,5mm për kamerën & 22mm për sensorët)

1x Manual

  • Tensioni: 12V

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Sensore parkimi VPS me Kamera dhe Pasqyre Kit

Sensore parkimi VPS me Kamera dhe Pasqyre Kit

Video Parking Sensor me pasqyrë monitor dhe kamera parkimi.

Kiti vjen me pasqyrë monitor LCD me ngjyra 4.3 inch, altoparlant i vogël, kamera me ngjyra e papërshkueshme nga uji, 4 sensorë parkimi , një paketë kontrolli dhe të gjithë aksesorët e nevojshëm.

Pasqyra monitor fiksohet lehtë tek pasqyra ekzistuese nëpërmjet kapëseve të lëvizshme.

Funksionon si pasqyrë e zakonshme kur ekrani është i fikur.

Sistemi funksionon automatikisht, kur fusni marshin indietro.

Specifikimet

shih më poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

12 produkte të tjera në të njëjtën kategori: