Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Mbushes sfungjer per anesoret e sediljeve Black x2

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Sedilje

SMMS65018

I disponueshëm

2x Shirita të butë për të mbushur hapësirën në pjesën anësore të sediljeve të makinës.

Pengojnë rënien apo humbjen e objekteve të vogla.

Pastohen lehtë dhe estetikisht mjaft të këndshme.

Paketimi: 1 Çift

Përmasat: 47 x 7 cm

Ngjyra: E zezë

Më shumë detaje

1,099 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

2x Shirita të butë për të mbushur hapësirën në pjesën anësore të sediljeve të makinës.

Pengojnë rënien apo humbjen e objekteve të vogla.

Pastohen lehtë dhe estetikisht mjaft të këndshme.

Paketimi: 1 Çift

Përmasat: 47 x 7 cm

Ngjyra: E zezë

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Mbushes sfungjer per anesoret e sediljeve Black x2

Mbushes sfungjer per anesoret e sediljeve Black x2

2x Shirita të butë për të mbushur hapësirën në pjesën anësore të sediljeve të makinës.

Pengojnë rënien apo humbjen e objekteve të vogla.

Pastohen lehtë dhe estetikisht mjaft të këndshme.

Paketimi: 1 Çift

Përmasat: 47 x 7 cm

Ngjyra: E zezë

Shkruaj përshtypjen tënde

14 produkte të tjera në të njëjtën kategori: