Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

MP3 Player FM Transmitter Bluetooth BT-760

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pajisje audio & video

TJBT760

I disponueshëm

Transmetues FM Stereo për makinë.

Ju mundëson të dëgjoni muzikë nëpërmjet kartës micro SD, AUX ose lidhjes me Bluetooth.

Ju mundëson të flisni në telefon ose të karikoni telefonin nëpërmjet 2 portave USB.

Mund të vendoset në çdo pozicion të makinës nëpërmjet bazamentit magnetik.

Mikrofoni i inkorporuar dhe Bluetooth ju mundësojnë të kryeni telefonata duke i patur duart të lira.

Teknologji për eleminimin e zhurmës & jehonës gjatë komunikimit.

Me portë hyrje AUX.

(shih më poshtë...)

Më shumë detaje

2,290 LEK

Shto Hiqe

Transmetues FM Stereo për makinë.

Ju mundëson të dëgjoni muzikë nëpërmjet kartës micro SD, AUX ose lidhjes me Bluetooth.

Ju mundëson të flisni në telefon ose të karikoni telefonin nëpërmjet 2 portave USB.

Mund të vendoset në çdo pozicion të makinës nëpërmjet bazamentit magnetik.

Mikrofoni i inkorporuar dhe Bluetooth ju mundësojnë të kryeni telefonata duke i patur duart të lira.

Teknologji për eleminimin e zhurmës & jehonës gjatë komunikimit.

Me portë hyrje AUX.

2 Porta USB për karikim.

Specifikimet:

Modeli: BT-760

Ekran LED.

Tensioni i punës: 12-24V

Dalje: 4.3-5V

Portat USB: 5V/1A; 5V/2.1A

Frekuencat FM: 87.5 - 108.0MHz

Versioni Bluetooth: v4.0

Profili Bluetooth: HFP, HSP, A2DP, AVRCP

Distanca e operimit: 10m

Frekuenca e komunikimit: 2.4 GHz

Përmasat: 4 x 4 x 1.5 cm (Gjt. x Gjr. x Lt.)

  • Tensioni: 12/24V

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

MP3 Player FM Transmitter Bluetooth BT-760

MP3 Player FM Transmitter Bluetooth BT-760

Transmetues FM Stereo për makinë.

Ju mundëson të dëgjoni muzikë nëpërmjet kartës micro SD, AUX ose lidhjes me Bluetooth.

Ju mundëson të flisni në telefon ose të karikoni telefonin nëpërmjet 2 portave USB.

Mund të vendoset në çdo pozicion të makinës nëpërmjet bazamentit magnetik.

Mikrofoni i inkorporuar dhe Bluetooth ju mundësojnë të kryeni telefonata duke i patur duart të lira.

Teknologji për eleminimin e zhurmës & jehonës gjatë komunikimit.

Me portë hyrje AUX.

(shih më poshtë...)

Shkruaj përshtypjen tënde

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: