Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Mbajtese CD/DVD 20CP

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mbajtese, ora & instrumenta

SMMC56348

Ska gjendje

Mbajtëse portofol për CD/DVD me zinxhir.

Mbron CD dhe DVD nga pluhuri, gërvishtjet apo dëmtime të tjera.

Me një rrip të vogël për tu mbajtur.

Kapaciteti: 20 CD/DVD

Ngjyra: Zezë/Kuqe

Përmasat: 16 x 16 x 2 cm

Më shumë detaje

450 LEK

Disponueshmëria: Ky produkt nuk është më gjendje

Mbajtëse portofol për CD/DVD me zinxhir.

Mbron CD dhe DVD nga pluhuri, gërvishtjet apo dëmtime të tjera.

Me një rrip të vogël për tu mbajtur.

Kapaciteti: 20 CD/DVD

Ngjyra: Zezë/Kuqe

Përmasat: 16 x 16 x 2 cm

  • Gjerësia: 16 cm
  • Thellësia: 2 cm
  • Gjatësia: 16 cm

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Mbajtese CD/DVD 20CP

Mbajtese CD/DVD 20CP

Mbajtëse portofol për CD/DVD me zinxhir.

Mbron CD dhe DVD nga pluhuri, gërvishtjet apo dëmtime të tjera.

Me një rrip të vogël për tu mbajtur.

Kapaciteti: 20 CD/DVD

Ngjyra: Zezë/Kuqe

Përmasat: 16 x 16 x 2 cm

Shkruaj përshtypjen tënde

4 produkte të tjera në të njëjtën kategori: