Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Panel Led 12V, 10 leds te bardha

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Llamba LED

12712

I disponueshëm

Panel led me 10 leds me fuqi të lartë, 20x50 mm.

Konsum i ulët i energjisë.

Ndricim i lartë dhe jetëgjatë.

E pershtatshme per kabine, kroskot, bagazh, etj.

Me ngjitës adeziv mbrapa.

Më shumë detaje

850 LEK

Shto Hiqe

Panel led me 10 leds me fuqi të lartë, 20x50 mm.

Konsum i ulët i energjisë.

Ndricim i lartë dhe jetëgjatë.

E pershtatshme per kabine, kroskot, bagazh, etj.

Me ngjitës adeziv mbrapa.

Instalim i thjeshte me 3 konektore lidhës (Ba9s - T10 - T11) të përfshira.

Me funksion "Test me”

  • Lartësia: 20 mm
  • Gjerësia: 50 mm
  • Pesha: 0.55 kg
  • Tensioni: 12V

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Panel Led 12V, 10 leds te bardha

Panel Led 12V, 10 leds te bardha

Panel led me 10 leds me fuqi të lartë, 20x50 mm.

Konsum i ulët i energjisë.

Ndricim i lartë dhe jetëgjatë.

E pershtatshme per kabine, kroskot, bagazh, etj.

Me ngjitës adeziv mbrapa.

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: