Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Llambe LED C5/10W 12V 39mm 3Led set2 White Canbus

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Llamba LED

12737/BLISTER

Ska gjendje

Llambe Led silur me 3Led SMD5050.

Me flete alumini ftohese dhe rezistence te integruar (Canbus).

Eleminon “erroret” dhe paralajmerimet per llambe te djegur.

E pershtatshme per drita targe, drita kabine, drita bagazhi.

Baza: SV8.5

C5W/C10W / 12V

Gjatesia: 39 mm

Ngjyra: E bardhe

Paketimi: Blister, 2 cope

Më shumë detaje

800 LEK

Cmim i reduktuar!

-27.27%

1,100 LEK

Disponueshmëria: Ky produkt nuk është më gjendje

Llambe Led silur me 3Led SMD5050.

Me flete alumini ftohese dhe rezistence te integruar (Canbus).

Eleminon “erroret” dhe paralajmerimet per llambe te djegur.

E pershtatshme per drita targe, drita kabine, drita bagazhi.

Baza: SV8.5

C5W/C10W / 12V

Gjatesia: 39 mm

Ngjyra: E bardhe

Paketimi: Blister, 2 cope

  • Kategoria ECE: C5W/C10W
  • Tensioni: 12V

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Llambe LED C5/10W 12V 39mm 3Led set2 White Canbus

Llambe LED C5/10W 12V 39mm 3Led set2 White Canbus

Llambe Led silur me 3Led SMD5050.

Me flete alumini ftohese dhe rezistence te integruar (Canbus).

Eleminon “erroret” dhe paralajmerimet per llambe te djegur.

E pershtatshme per drita targe, drita kabine, drita bagazhi.

Baza: SV8.5

C5W/C10W / 12V

Gjatesia: 39 mm

Ngjyra: E bardhe

Paketimi: Blister, 2 cope

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: