Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Shirit Led kabine 12Led RGB Atmosphere Light

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Llamba LED

SMAL51663

Ska gjendje

Krijoni një atmosferë magjepsëse brenda makinës suaj.

4 Shirita Led, 12 Leds çdo shirit.

Të papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Ngjyrat: E kuqe / E verdhë / Jeshile / Blu / Pink / E bardhë / Blue akullt

Mënyrat: Flash / Strobe / Fade / Smooth

Ngjyrat & mënyrat ndryshohen nëpërmjet pultit.

Lidhet direkt tek porta e cigares.

Shirit me vetë-ngjitje në pjesën e mbrapme.

Tensioni i punës: 12V

Përmasat e shiritave: 22.2 x 1.4 cm (Gjt. x Gjr.)

Gjatësia e kabllove: 2x 1.2m & 2x 1.7m

Më shumë detaje

1,590 LEK

Disponueshmëria: Ky produkt nuk është më gjendje

Krijoni një atmosferë magjepsëse brenda makinës suaj.

4 Shirita Led, 12 Leds çdo shirit.

Të papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Ngjyrat: E kuqe / E verdhë / Jeshile / Blu / Pink / E bardhë / Blue akullt

Mënyrat: Flash / Strobe / Fade / Smooth

Ngjyrat & mënyrat ndryshohen nëpërmjet pultit.

Lidhet direkt tek porta e cigares.

Shirit me vetë-ngjitje në pjesën e mbrapme.

Tensioni i punës: 12V

Përmasat e shiritave: 22.2 x 1.4 cm (Gjt. x Gjr.)

Gjatësia e kabllove: 2x 1.2m & 2x 1.7m

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Shirit Led kabine 12Led RGB Atmosphere Light

Shirit Led kabine 12Led RGB Atmosphere Light

Krijoni një atmosferë magjepsëse brenda makinës suaj.

4 Shirita Led, 12 Leds çdo shirit.

Të papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Ngjyrat: E kuqe / E verdhë / Jeshile / Blu / Pink / E bardhë / Blue akullt

Mënyrat: Flash / Strobe / Fade / Smooth

Ngjyrat & mënyrat ndryshohen nëpërmjet pultit.

Lidhet direkt tek porta e cigares.

Shirit me vetë-ngjitje në pjesën e mbrapme.

Tensioni i punës: 12V

Përmasat e shiritave: 22.2 x 1.4 cm (Gjt. x Gjr.)

Gjatësia e kabllove: 2x 1.2m & 2x 1.7m

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: