Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Litar shtrengues 5M 100Kg

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Litarë shtrëngues

13321

I disponueshëm

Litar fiksues me tokëz metalike për një mbyllje dhe lirim të shpejtë.

I qëndrueshem dhe rezistent.

Ju lejon për të fiksuar lehtësisht dhe në mënyrë të sigurt cdo objekt.

Gjatësia: 5 m

Gjerësia: 2.5 cm

Kapaciteti: 100 kg

Ngjyra: Portokalli

Më shumë detaje

400 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Litar fiksues me tokëz metalike për një mbyllje dhe lirim të shpejtë.

I qëndrueshem dhe rezistent.

Ju lejon për të fiksuar lehtësisht dhe në mënyrë të sigurt cdo objekt.

Gjatësia: 5 m

Gjerësia: 2.5 cm

Kapaciteti: 100 kg

Ngjyra: Portokalli

Paketimi përfshin: 1x litar shtrëngues

  • Gjerësia: 2.5 cm
  • Gjatësia: 5 m
  • Kapaciteti: 100 Kg
  • Materiali: Najlon

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Litar shtrengues 5M 100Kg

Litar shtrengues 5M 100Kg

Litar fiksues me tokëz metalike për një mbyllje dhe lirim të shpejtë.

I qëndrueshem dhe rezistent.

Ju lejon për të fiksuar lehtësisht dhe në mënyrë të sigurt cdo objekt.

Gjatësia: 5 m

Gjerësia: 2.5 cm

Kapaciteti: 100 kg

Ngjyra: Portokalli

Shkruaj përshtypjen tënde

5 produkte të tjera në të njëjtën kategori: