Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Furce pastrimi xhami silikon Yellow

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Larje & Pastrim

AM0558

Ska gjendje

Furce silikoni mjaft i bute per pastrimin e ujit nga xhami.

Heq ujin plotesisht nga dritaret apo llamarina e makines, pa e gervishtur ate.

E rehatshme për ta mbajtur dhe përdorur.

Materiali: Silikon + Plastik

Gjatesia: 23,5 cm

Ngjyra: Verdhe

Më shumë detaje

400 LEK

Disponueshmëria: Ky produkt nuk është më gjendje

Furce silikoni mjaft i bute per pastrimin e ujit nga xhami.

Heq ujin plotesisht nga dritaret apo llamarina e makines, pa e gervishtur ate.

E rehatshme për ta mbajtur dhe përdorur.

Materiali: Silikon + Plastik

Gjatesia: 23,5 cm

Ngjyra: Verdhe

  • Gjatësia: 23,5 cm
  • Materiali: Silikon + Plastik

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Furce pastrimi xhami silikon Yellow

Furce pastrimi xhami silikon Yellow

Furce silikoni mjaft i bute per pastrimin e ujit nga xhami.

Heq ujin plotesisht nga dritaret apo llamarina e makines, pa e gervishtur ate.

E rehatshme për ta mbajtur dhe përdorur.

Materiali: Silikon + Plastik

Gjatesia: 23,5 cm

Ngjyra: Verdhe

Shkruaj përshtypjen tënde

24 produkte të tjera në të njëjtën kategori: