Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Furce pastrimi xhami silikon Orange

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Larje & Pastrim

AM0541

I disponueshëm

Furce silikoni mjaft i bute per pastrimin e ujit nga xhami.

Me 2 shtresa silikoni per nje pastrim me te mire.

Heq ujin plotesisht nga dritaret apo llamarina e makines, pa e gervishtur ate.

E rehatshme për ta mbajtur dhe përdorur.

Materiali: Silikon + Plastik

Gjatesia: 25 cm

Më shumë detaje

450 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Furce silikoni mjaft i bute per pastrimin e ujit nga xhami.

Me 2 shtresa silikoni per nje pastrim me te mire.

Heq ujin plotesisht nga dritaret apo llamarina e makines, pa e gervishtur ate.

E rehatshme për ta mbajtur dhe përdorur.

Materiali: Silikon + Plastik

Gjatesia: 25 cm

  • Gjatësia: 25 cm
  • Materiali: Silikon + Plastik

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Furce pastrimi xhami silikon Orange

Furce pastrimi xhami silikon Orange

Furce silikoni mjaft i bute per pastrimin e ujit nga xhami.

Me 2 shtresa silikoni per nje pastrim me te mire.

Heq ujin plotesisht nga dritaret apo llamarina e makines, pa e gervishtur ate.

E rehatshme për ta mbajtur dhe përdorur.

Materiali: Silikon + Plastik

Gjatesia: 25 cm

Shkruaj përshtypjen tënde

24 produkte të tjera në të njëjtën kategori: