Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Sfungjer lekure genuine kamosh

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Larje & Pastrim

9616

I disponueshëm

Sfungjer për larje makine me lëkure natyrale.

Mjaft i butë dhe nuk gërvisht.

Përmasat: 13 x 8 x 4 cm (Gjt. x Gjr. x Th)

Më shumë detaje

300 LEK

Cmim i reduktuar!

-14.29%

350 LEK

Shto Hiqe

Sfungjer për larje makine me lëkure natyrale.

Mjaft i butë dhe nuk gërvisht.

Përmasat: 13 x 8 x 4 cm (Gjt. x Gjr. x Th)

  • Gjerësia: 8 cm
  • Thellësia: 4 cm
  • Gjatësia: 13 cm
  • Materiali: Lëkurë natyrale

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Sfungjer lekure genuine kamosh

Sfungjer lekure genuine kamosh

Sfungjer për larje makine me lëkure natyrale.

Mjaft i butë dhe nuk gërvisht.

Përmasat: 13 x 8 x 4 cm (Gjt. x Gjr. x Th)

Shkruaj përshtypjen tënde

24 produkte të tjera në të njëjtën kategori: