Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Lopate & furce mini Red

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Larje & Pastrim

99161R

I disponueshëm

Mini furcë dhe lopatë (kaci) për pastrimin e pluhurave.

Mund të përdoret në makinë për pastrimin e grilave të ventilimit apo kënde të tjera të tapicerisë.

Gjithashtu mund të përdoret edhe në shtëpi, zyrë për pastrimin e tastierës se kompjuterit, etj.

Përmasat: Lopata 25 x 18 cm / Furca 21 x 10 cm

Ngjyra: E kuqe

Më shumë detaje

300 LEK

Shto Hiqe

Mini furcë dhe lopatë (kaci) për pastrimin e pluhurave.

Mund të përdoret në makinë për pastrimin e grilave të ventilimit apo kënde të tjera të tapicerisë.

Gjithashtu mund të përdoret edhe në shtëpi, zyrë për pastrimin e tastierës se kompjuterit, etj.

Përmasat: Lopata 25 x 18 cm / Furca 21 x 10 cm

Ngjyra: E kuqe

  • Materiali: Plastike

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Lopate & furce mini Red

Lopate & furce mini Red

Mini furcë dhe lopatë (kaci) për pastrimin e pluhurave.

Mund të përdoret në makinë për pastrimin e grilave të ventilimit apo kënde të tjera të tapicerisë.

Gjithashtu mund të përdoret edhe në shtëpi, zyrë për pastrimin e tastierës se kompjuterit, etj.

Përmasat: Lopata 25 x 18 cm / Furca 21 x 10 cm

Ngjyra: E kuqe

Shkruaj përshtypjen tënde

24 produkte të tjera në të njëjtën kategori: