Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Solucion per shkrirje akulli 200ML

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Larje & Pastrim

45406

I disponueshëm

Solucion spray për shkrirje akulli.

Shkrin akullin në cast.

Ideale për shkrirjen e akullit në xham, brava, fshirëset e xhamave, etj.

Thjesht spruconi në sipërfaqen e ngrirë dhe lerëni të shkrijë.

Spray 200 ml

Më shumë detaje

300 LEK

Cmim i reduktuar!

-14.29%

350 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Solucion spray për shkrirje akulli.

Shkrin akullin në cast.

Ideale për shkrirjen e akullit në xham, brava, fshirëset e xhamave, etj.

Thjesht spruconi në sipërfaqen e ngrirë dhe lerëni të shkrijë.

Spray 200 ml

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Solucion per shkrirje akulli 200ML

Solucion per shkrirje akulli 200ML

Solucion spray për shkrirje akulli.

Shkrin akullin në cast.

Ideale për shkrirjen e akullit në xham, brava, fshirëset e xhamave, etj.

Thjesht spruconi në sipërfaqen e ngrirë dhe lerëni të shkrijë.

Spray 200 ml

Shkruaj përshtypjen tënde

24 produkte të tjera në të njëjtën kategori: