Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Kruajtese akulli Jolly

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Larje & Pastrim

16703

I disponueshëm

Kruajtese akulli Jolly.

Me dorezë të shkumëzuar dhe gominë për pastrimin e xhamit.

E dobishme për pastrimin e akullit nga xhamat e makinës.

Ngjyrat: Blu & Portokall

Gjatësia: 22 cm

Më shumë detaje

350 LEK

Shto Hiqe

Kruajtese akulli Jolly.

Me dorezë të shkumëzuar dhe gominë për pastrimin e xhamit.

E dobishme për pastrimin e akullit nga xhamat e makinës.

Ngjyrat: Blu & Portokall

Gjatësia: 22 cm

  • Gjerësia: 9 cm
  • Gjatësia: 22 cm
  • Materiali: Plastike

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Kruajtese akulli Jolly

Kruajtese akulli Jolly

Kruajtese akulli Jolly.

Me dorezë të shkumëzuar dhe gominë për pastrimin e xhamit.

E dobishme për pastrimin e akullit nga xhamat e makinës.

Ngjyrat: Blu & Portokall

Gjatësia: 22 cm

Shkruaj përshtypjen tënde

24 produkte të tjera në të njëjtën kategori: