Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Sfungjer per larje makine Twin

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Larje & Pastrim

9618

Ska gjendje

Sfungjer për larje makine, me shtresë kundra insekteve.

Mjaft i butë dhe nuk gërvisht.

Përmasat: 15 x 10 x 7 cm (Gjt. x Gjr. x Th)

Më shumë detaje

300 LEK

Cmim i reduktuar!

-14.29%

350 LEK

Disponueshmëria: Ky produkt nuk është më gjendje

Sfungjer për larje makine, me shtresë kundra insekteve.

Mjaft i butë dhe nuk gërvisht.

Përmasat: 15 x 10 x 7 cm (Gjt. x Gjr. x Th)

  • Gjerësia: 10 cm
  • Thellësia: 7 cm
  • Gjatësia: 15 cm

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Sfungjer per larje makine Twin

Sfungjer per larje makine Twin

Sfungjer për larje makine, me shtresë kundra insekteve.

Mjaft i butë dhe nuk gërvisht.

Përmasat: 15 x 10 x 7 cm (Gjt. x Gjr. x Th)

Shkruaj përshtypjen tënde

24 produkte të tjera në të njëjtën kategori: