Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Lecke lavazhi 50x60 cm

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Larje & Pastrim

RLLL5060

I disponueshëm

Leckë pastrimi lëkure sintetike.

E butë dhe veti të larta absorbimi.

Ideale për tharjen dhe pastrimin e makinës.

Përmasat: 50 x 60 cm

Më shumë detaje

850 LEK

Shto Hiqe

Leckë pastrimi lëkure sintetike.

E butë dhe veti të larta absorbimi.

Ideale për tharjen dhe pastrimin e makinës.

Përmasat: 50 x 60 cm

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Lecke lavazhi 50x60 cm

Lecke lavazhi 50x60 cm

Leckë pastrimi lëkure sintetike.

E butë dhe veti të larta absorbimi.

Ideale për tharjen dhe pastrimin e makinës.

Përmasat: 50 x 60 cm

Shkruaj përshtypjen tënde

25 produkte të tjera në të njëjtën kategori: