Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Furce silikoni 31CM Black

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Larje & Pastrim

SMFS00357

I disponueshëm

Furcë silikoni mjaft e butë për pastrimin e ujit.

Heq ujin plotësisht nga xhamat apo llamarina e makinës, pa e gërvishtur atë.

E rehatshme për ta mbajtur dhe përdorur.

Aplikimi: Makinë, shtëpi, zyrë, dyqan, etj.

Materiali: Silikon + Plastik

Gjatesia: 31 cm

Më shumë detaje

700 LEK

Shto Hiqe

Furcë silikoni mjaft e butë për pastrimin e ujit.

Heq ujin plotësisht nga xhamat apo llamarina e makinës, pa e gërvishtur atë.

E rehatshme për ta mbajtur dhe përdorur.

Aplikimi: Makinë, shtëpi, zyrë, dyqan, etj.

Materiali: Silikon + Plastik

Gjatesia: 31 cm

  • Materiali: Silikon + Plastik

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Furce silikoni 31CM Black

Furce silikoni 31CM Black

Furcë silikoni mjaft e butë për pastrimin e ujit.

Heq ujin plotësisht nga xhamat apo llamarina e makinës, pa e gërvishtur atë.

E rehatshme për ta mbajtur dhe përdorur.

Aplikimi: Makinë, shtëpi, zyrë, dyqan, etj.

Materiali: Silikon + Plastik

Gjatesia: 31 cm

Shkruaj përshtypjen tënde

24 produkte të tjera në të njëjtën kategori: