Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Doreze larje makine mikrofiber Lejla

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Larje & Pastrim

SMDL1432P

I disponueshëm

Dorezë për larje makine mikrofiber.

Përdoret për larje me ujë ose për pluhurat.

Praktike, shumë e butë dhe absorbuese.

Pastron mirë duke mbrojtur të gjithë llojet e sipërfaqeve.

Thahet shumë shpejt.

Përdorimi: makinë, shtëpi, zyrë, dyqan, etj.

Përmasat: 22 x 17 cm

Më shumë detaje

390 LEK

Shto Hiqe

Dorezë për larje makine mikrofiber.

Përdoret për larje me ujë ose për pluhurat.

Praktike, shumë e butë dhe absorbuese.

Pastron mirë duke mbrojtur të gjithë llojet e sipërfaqeve.

Thahet shumë shpejt.

Përdorimi: makinë, shtëpi, zyrë, dyqan, etj.

Përmasat: 22 x 17 cm

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Doreze larje makine mikrofiber Lejla

Doreze larje makine mikrofiber Lejla

Dorezë për larje makine mikrofiber.

Përdoret për larje me ujë ose për pluhurat.

Praktike, shumë e butë dhe absorbuese.

Pastron mirë duke mbrojtur të gjithë llojet e sipërfaqeve.

Thahet shumë shpejt.

Përdorimi: makinë, shtëpi, zyrë, dyqan, etj.

Përmasat: 22 x 17 cm

Shkruaj përshtypjen tënde

24 produkte të tjera në të njëjtën kategori: