Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Doreze larje makine lesh polyester Bojeqielli

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Larje & Pastrim

SMDL6994LB

I disponueshëm

Dorezë për larje makine, bëre nga material lesh & polyester.

Praktike, shumë e butë dhe absorbuese.

Pastron mirë duke mbrojtur të gjithë llojet e sipërfaqeve.

Mbrojtje e mirë e duarve duke evituar rreziqet alergjike.

Përmasat: 24 x 16,5 cm

Më shumë detaje

490 LEK

Shto Hiqe

Dorezë për larje makine, bëre nga material lesh & polyester.

Praktike, shumë e butë dhe absorbuese.

Pastron mirë duke mbrojtur të gjithë llojet e sipërfaqeve.

Mbrojtje e mirë e duarve duke evituar rreziqet alergjike.

Përmasat: 24 x 16,5 cm

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Doreze larje makine lesh polyester Bojeqielli

Doreze larje makine lesh polyester Bojeqielli

Dorezë për larje makine, bëre nga material lesh & polyester.

Praktike, shumë e butë dhe absorbuese.

Pastron mirë duke mbrojtur të gjithë llojet e sipërfaqeve.

Mbrojtje e mirë e duarve duke evituar rreziqet alergjike.

Përmasat: 24 x 16,5 cm

Shkruaj përshtypjen tënde

24 produkte të tjera në të njëjtën kategori: