Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Fshese me korent 12V 108W Wet & Dry

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Larje & Pastrim

SMVC111

Ska gjendje

Fshesë me korent për makinë, me teknologji filtri HEPA.

Ideale për pastrimin e brendshëm të cdo automjeti.

Veti thithje të fuqishme dhe aspak zhurmë.

Për tu përdorur jo vetëm në sipërfaqe të thata, por edhe të njoma.

Pastron në mënyrë efektive cdo papastërti apo lëngje të derdhura brenda makinës.

Cantë paketimi për të paketuar fshesën bashkë me aksesorët.

Filtri HEPA mund të lahet dhe instalohet lehtësisht.

Kujdes! Mos e përdorni fshesën më shumë se 15 minuta pa...

(shih më poshtë...)

Më shumë detaje

2,490 LEK

Disponueshmëria: Ky produkt nuk është më gjendje

Fshesë me korent për makinë, me teknologji filtri HEPA.

Ideale për pastrimin e brendshëm të cdo automjeti.

Veti thithje të fuqishme dhe aspak zhurmë.

Për tu përdorur jo vetëm në sipërfaqe të thata, por edhe të njoma.

Pastron në mënyrë efektive cdo papastërti apo lëngje të derdhura brenda makinës.

Cantë paketimi për të paketuar fshesën bashkë me aksesorët.

Filtri HEPA mund të lahet dhe instalohet lehtësisht.

Kujdes! Mos e përdorni fshesën më shumë se 15 minuta pa ndërprerje. Lëreni disa minuta të ftohet dhe pastaj ripërdoreni.

Specifikime:

Ngjyra: E zezë

Materiali: ABS, PP

Tensioni i punës: 12V

Rryma në hyrje: <10A

Fuqia: 108W

Lloji i filtrit: HEPA

Decibel: ≤70DB

Niveli i vakumit: >3000Pa

Gjatësia e kabllit: 5.0m

  • Materiali: ABS
  • Tensioni: 12V
  • Fuqia: 108W

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Fshese me korent 12V 108W Wet & Dry

Fshese me korent 12V 108W Wet & Dry

Fshesë me korent për makinë, me teknologji filtri HEPA.

Ideale për pastrimin e brendshëm të cdo automjeti.

Veti thithje të fuqishme dhe aspak zhurmë.

Për tu përdorur jo vetëm në sipërfaqe të thata, por edhe të njoma.

Pastron në mënyrë efektive cdo papastërti apo lëngje të derdhura brenda makinës.

Cantë paketimi për të paketuar fshesën bashkë me aksesorët.

Filtri HEPA mund të lahet dhe instalohet lehtësisht.

Kujdes! Mos e përdorni fshesën më shumë se 15 minuta pa...

(shih më poshtë...)

Shkruaj përshtypjen tënde

24 produkte të tjera në të njëjtën kategori: