Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Furce pastrimi e gomuar

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Larje & Pastrim

AM4129

I disponueshëm

Furçë pastrimi me fije te gomuara.

Fijet e gomuara gjatë fërkimit prodhojnë elektricitet statik duke siguruar një pastrim të shpejtë të tapicerisë.

Heq të gjitha llojet e qimeve nga tapetet dhe sediljet.

Aksesor mjaft i nevojshëm për makinë apo shtëpi.

Më shumë detaje

700 LEK

Shto Hiqe

Furçë pastrimi me fije te gomuara.

Fijet e gomuara gjatë fërkimit prodhojnë elektricitet statik duke siguruar një pastrim të shpejtë të tapicerisë.

Heq të gjitha llojet e qimeve nga tapetet dhe sediljet.

Aksesor mjaft i nevojshëm për makinë apo shtëpi.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Furce pastrimi e gomuar

Furce pastrimi e gomuar

Furçë pastrimi me fije te gomuara.

Fijet e gomuara gjatë fërkimit prodhojnë elektricitet statik duke siguruar një pastrim të shpejtë të tapicerisë.

Heq të gjitha llojet e qimeve nga tapetet dhe sediljet.

Aksesor mjaft i nevojshëm për makinë apo shtëpi.

Shkruaj përshtypjen tënde

24 produkte të tjera në të njëjtën kategori: