Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Shkelqyes dhe mbrojtes gomash Super Help 400 ml

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kimikate

RLSG7400

I disponueshëm

Pastrues shkumë me veprim të shpejtë.

Shkëlqen, pastron dhe mbron gomat dhe pjesët e tjera prej gome, duke ruajtur butësinë dhe rikthyer ngjyrën e tyre origjinale.

Heq njollat ​​apo shenjat në goma, duke i bërë ato të duken përsëri si të reja.

Depërton dhe pastron muret anësore të gomës.

Thahet duke lënë një film të qartë me shkëlqim.

Mbron gomën nga çngjyrosja dhe oksidimi.

Thjesht sprucohet në gomë, nuk është e nevojshme të fshihet apo lahet.

shih më poshtë...

Më shumë detaje

490 LEK

Cmim i reduktuar!

-9.26%

540 LEK

Shto Hiqe

Pastrues shkumë me veprim të shpejtë.

Shkëlqen, pastron dhe mbron gomat dhe pjesët e tjera prej gome, duke ruajtur butësinë dhe rikthyer ngjyrën e tyre origjinale.

Heq njollat ​​apo shenjat në goma, duke i bërë ato të duken përsëri si të reja.

Depërton dhe pastron muret anësore të gomës.

Thahet duke lënë një film të qartë me shkëlqim.

Mbron gomën nga çngjyrosja dhe oksidimi.

Thjesht sprucohet në gomë, nuk është e nevojshme të fshihet apo lahet.

Masa: 400 ml

APLIKIMET:

Autovetura • Kamionë • Autobusë, etj.

UDHËZIME:

Lani fillimisht gomën duke eliminuar baltën apo papastërtitë e tjera.

Tundeni mirë përpara përdorimit.

Spruconi normalisht mbi gomë nga një largësi përafërsisht 30 cm.

Shmangni spërkatjen e tepërt në pjesët e frenave dhe dyshemesë.

Fshini me një leckë spërkatjen e tepërt në sipërfaqet e lyera ose prej alumini.

Lëreni të thahet plotësisht.

Nuk është e nevojshme të fshihet apo lahet.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Shkelqyes dhe mbrojtes gomash Super Help 400 ml

Shkelqyes dhe mbrojtes gomash Super Help 400 ml

Pastrues shkumë me veprim të shpejtë.

Shkëlqen, pastron dhe mbron gomat dhe pjesët e tjera prej gome, duke ruajtur butësinë dhe rikthyer ngjyrën e tyre origjinale.

Heq njollat ​​apo shenjat në goma, duke i bërë ato të duken përsëri si të reja.

Depërton dhe pastron muret anësore të gomës.

Thahet duke lënë një film të qartë me shkëlqim.

Mbron gomën nga çngjyrosja dhe oksidimi.

Thjesht sprucohet në gomë, nuk është e nevojshme të fshihet apo lahet.

shih më poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: