Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Paste lucidimi Hi-Tech Wax Super Help 265 gr

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kimikate

RLPL600

Ska gjendje

Pastë luçidimi e lëngshme Hi-Tech.

Bërë nga një përzierje aditivësh silikoni speciale, për të garantuar efekt të lartë rrëshqitës, mbrojtje të lartë ndaj agjentëve atmosferikë dhe një shtresë mbrojtëse me shkëlqim.

Rikthen shkëlqimin dhe ngjyrën e llakut të vjetër.

Rikthen intensitetin origjinal të bojës.

Siguron një mbrojtje afatgjatë të llakut.

Efekt rrëshqitës ndaj ujit.

Parandalon ngjitjen e papastërtive dhe insekteve në llak.

Ndihmon në heqjen e gërvishtjeve të...

shih më poshtë...

Më shumë detaje

650 LEK

Disponueshmëria: Ky produkt nuk është më gjendje

Pastë luçidimi e lëngshme Hi-Tech.

Bërë nga një përzierje aditivësh silikoni speciale, për të garantuar efekt të lartë rrëshqitës, mbrojtje të lartë ndaj agjentëve atmosferikë dhe një shtresë mbrojtëse me shkëlqim.

Rikthen shkëlqimin dhe ngjyrën e llakut të vjetër.

Rikthen intensitetin origjinal të bojës.

Siguron një mbrojtje afatgjatë të llakut.

Efekt rrëshqitës ndaj ujit.

Parandalon ngjitjen e papastërtive dhe insekteve në llak.

Ndihmon në heqjen e gërvishtjeve të vogla.

Masa: 265 gr

APLIKIMET:

Në të gjitha llaket e makinave • Bojrat mono • Bojrat metalike • Bojrat me efekt perlash

UDHËZIME:

Tundeni mirë përpara përdorimit.

Lajeni makinën me shampo normale dhe lëreni të thahet.

Aplikoni sasi të vogla të Super Help Hi-Tech Wax me lëvizje të rregullta në një zonë të kufizuar.

Lëreni të thahet derisa produkti të bëhet i bardhë.

Fërkojeni me një leckë të butë, të thatë dhe të pastër derisa shtresa e bardhë të zhduket.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Paste lucidimi Hi-Tech Wax Super Help 265 gr

Paste lucidimi Hi-Tech Wax Super Help 265 gr

Pastë luçidimi e lëngshme Hi-Tech.

Bërë nga një përzierje aditivësh silikoni speciale, për të garantuar efekt të lartë rrëshqitës, mbrojtje të lartë ndaj agjentëve atmosferikë dhe një shtresë mbrojtëse me shkëlqim.

Rikthen shkëlqimin dhe ngjyrën e llakut të vjetër.

Rikthen intensitetin origjinal të bojës.

Siguron një mbrojtje afatgjatë të llakut.

Efekt rrëshqitës ndaj ujit.

Parandalon ngjitjen e papastërtive dhe insekteve në llak.

Ndihmon në heqjen e gërvishtjeve të...

shih më poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: