Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Solucion zhbllokues Sbloker 400ML

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kimikate

45407

I disponueshëm

Solucion spray per nje zhbllokim të shpejtë.

Ideale për lirimin e vidave, bulonave, bashkuesave te ndryshem metalike dhe pjesëve mekanike te oksiduara.

Lubrifikon dhe mbron pjesët nga formacionet e ndryshkut.

Eliminon lagështinë nga pjesët elektrike.

Spray 400 ml

Më shumë detaje

650 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Solucion spray per nje zhbllokim të shpejtë.

Ideale për lirimin e vidave, bulonave, bashkuesave te ndryshem metalike dhe pjesëve mekanike te oksiduara.

Lubrifikon dhe mbron pjesët nga formacionet e ndryshkut.

Eliminon lagështinë nga pjesët elektrike.

Spray 400 ml

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Solucion zhbllokues Sbloker 400ML

Solucion zhbllokues Sbloker 400ML

Solucion spray per nje zhbllokim të shpejtë.

Ideale për lirimin e vidave, bulonave, bashkuesave te ndryshem metalike dhe pjesëve mekanike te oksiduara.

Lubrifikon dhe mbron pjesët nga formacionet e ndryshkut.

Eliminon lagështinë nga pjesët elektrike.

Spray 400 ml

Shkruaj përshtypjen tënde

20 produkte të tjera në të njëjtën kategori: