Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Newsletter

Kamera makine me pasqyre me 2 kamera + 32GB SD Card Class10

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kamera makine

SMKM000207SD

I disponueshëm

Sistem DVR për makinë me dy kamera (përpara & mbrapa) dhe pasqyrë monitor.

Funksionet: HDR, G-sensor, Regjistrim ciklik, Dedektor lëvizje, Monitorim parkimi, Bllokim manual i videos, Shikim natën.

Suporton kartë memorie micro SD (TF) deri në 32GB Class10 ose më lart (e përfshirë).

Pasqyra monitor fiksohet mbi pasqyrën ekzistuese.

Kamera e parkimit e papërshkueshme nga uji.

Ekrani dixhital me display 4.3 inch.

G-Sensor ruan videot automatikisht në rast përplasje.

shih më poshtë...

Më shumë detaje

5,999 LEK

Shto Hiqe

Sistem DVR për makinë me dy kamera (përpara & mbrapa) dhe pasqyrë monitor.

Funksionet: HDR, G-sensor, Regjistrim ciklik, Dedektor lëvizje, Monitorim parkimi, Bllokim manual i videos, Shikim natën.

Suporton kartë memorie micro SD (TF) deri në 32GB Class10 ose më lart (e përfshirë).

Pasqyra monitor fiksohet mbi pasqyrën ekzistuese.

Kamera e parkimit e papërshkueshme nga uji.

Ekrani dixhital me display 4.3 inch.

G-Sensor ruan videot automatikisht në rast përplasje.

Mikrofon i integruar për regjistrim audio.

Specifikime:

Ekrani i pasqyrës: 4.3 inch

Rezolucioni i kamerës: 1920*1080p / 1280*720p

Kamera e përparme: këndi 170 gradë

Kamera e pasme: këndi 120 gradë

Lloji i videos: AVI

Lloji i imazhit: JPEG

Regjistrimi ciklik: 1/2/3 minuta

Data & Ora: On / Off

Karta e memorie: Mikro SD deri në 32GB Class 10 e lart (e përfshirë)

Bateri e rikarikueshme: 3.7V Li-iOn, 450 mAh

Paketimi përfshin:

1x Pasqyrë monitor 4.3 inch me kamera

1x Kamera e parkimi + fishet

1x Kartë memorie Micro SD 32GB Class10

1x Ushqyesi që lidhet tek prixa e cigares

2x Shiritat fiksuese prej gome

1x Manual përdorimi

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Kamera makine me pasqyre me 2 kamera + 32GB SD Card Class10

Kamera makine me pasqyre me 2 kamera + 32GB SD Card Class10

Sistem DVR për makinë me dy kamera (përpara & mbrapa) dhe pasqyrë monitor.

Funksionet: HDR, G-sensor, Regjistrim ciklik, Dedektor lëvizje, Monitorim parkimi, Bllokim manual i videos, Shikim natën.

Suporton kartë memorie micro SD (TF) deri në 32GB Class10 ose më lart (e përfshirë).

Pasqyra monitor fiksohet mbi pasqyrën ekzistuese.

Kamera e parkimit e papërshkueshme nga uji.

Ekrani dixhital me display 4.3 inch.

G-Sensor ruan videot automatikisht në rast përplasje.

shih më poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

6 produkte të tjera në të njëjtën kategori: