Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Monitor makine + Kamera parkimi Kit

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kamera makine

SMKIT00017912

I disponueshëm

Monitor me display 4.3 inch TFT-LCD me ngjyra dhe kamera parkimi 170 gradë CMOS për makinë.

Ndizen dhe fiken automatikisht në momentin qe fusni apo hiqni marshin indietro.

Monitori mund të lidhet edhe me DVD, VCD etj.

Kamera e papërshkueshme nga uji dhe rezistente ndaj tronditjeve.

Të përshtatshme për autovetura, furgonë, kampera, etj.

Specifikime Monitori:

Tensioni i punës: DC 12V

Madhësia e ekranit: 4.3 inch TFT LCD me ngjyra

Rezolucioni: 320 x 240

Formati...

shih më poshtë...

Më shumë detaje

5,100 LEK

Shto Hiqe

Monitor me display 4.3 inch TFT-LCD me ngjyra dhe kamera parkimi 170 gradë CMOS për makinë.

Ndizen dhe fiken automatikisht në momentin qe fusni apo hiqni marshin indietro.

Monitori mund të lidhet edhe me DVD, VCD etj.

Kamera e papërshkueshme nga uji dhe rezistente ndaj tronditjeve.

Të përshtatshme për autovetura, furgonë, kampera, etj.

Specifikime Monitori:

Tensioni i punës: DC 12V

Madhësia e ekranit: 4.3 inch TFT LCD me ngjyra

Rezolucioni: 320 x 240

Formati i shfaqjes: 96 x 54 mm (4:3)

Video sistemi: PAL/NTSC

2 kanale në hyrje

Temperatura e funksionimit: -20 deri 50°C

Konsumi i energjisë: 2Watt

Përmasat: 11.7 x 7.7 x 1.5 cm

Specifikime Kamera:

Tensioni i punës: 12V

Sensori i imazhit: CMOS me ngjyra

Këndi i shikimit: 170 gradë

Sistemi TV: NTSC & PAL

Temperatura e punës: -30 ~ +70 gradë

Mbrojtja nga uji: IP67

Paketimi përfshin:

1x Monitor 4.3 inch TFT-LCD

1x Kabëll ushimi për monitorin (1m)

1x Kamera e pasme (diam. 18.5 mm)

1x Kabëll Video (6m)

1x Kabëll ushimi për kamerën (1m)

1x Punto 18.5 mm

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Monitor makine + Kamera parkimi Kit

Monitor makine + Kamera parkimi Kit

Monitor me display 4.3 inch TFT-LCD me ngjyra dhe kamera parkimi 170 gradë CMOS për makinë.

Ndizen dhe fiken automatikisht në momentin qe fusni apo hiqni marshin indietro.

Monitori mund të lidhet edhe me DVD, VCD etj.

Kamera e papërshkueshme nga uji dhe rezistente ndaj tronditjeve.

Të përshtatshme për autovetura, furgonë, kampera, etj.

Specifikime Monitori:

Tensioni i punës: DC 12V

Madhësia e ekranit: 4.3 inch TFT LCD me ngjyra

Rezolucioni: 320 x 240

Formati...

shih më poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

4 produkte të tjera në të njëjtën kategori: