Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Karikues telefoni wireless & mbajtese 2ne1

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kabllo & karikues

SMKT00001

I disponueshëm

Nuk është thjesht një karikues wireless për makinë, por edhe një mbajtëse telefoni.

Funksionim tërësisht automatik, vetëm me njërën dorë.

Pajisur me sensorë lëvizje infrared dhe motorë, të cilët mundësojnë hapjen & mbylljen automatike të kllapave sapo afrohet telefoni.

Prekni lehtë butonin metalik në anën e majtë të karikuesit dhe kllapat do të hapen automatikisht kur doni të hiqni telefonin.

Mund të vendoset në xham, në kroskot ose tek grilat e ventilimit.

shih më poshtë...

Më shumë detaje

4,390 LEK

Shto Hiqe

Nuk është thjesht një karikues wireless për makinë, por edhe një mbajtëse telefoni.

Funksionim tërësisht automatik, vetëm me njërën dorë.

Pajisur me sensorë lëvizje infrared dhe motorë, të cilët mundësojnë hapjen & mbylljen automatike të kllapave sapo afrohet telefoni.

Prekni lehtë butonin metalik në anën e majtë të karikuesit dhe kllapat do të hapen automatikisht kur doni të hiqni telefonin.

Mund të vendoset në xham, në kroskot ose tek grilat e ventilimit.

E rrotullueshme 360° dhe krah i zgjatshëm.

Suporton karikim të shpejtë 10W dhe standard 7.5W / 5W.

Përputhshmëria:

I përshtatshëm me të gjithë telefonët smart që kanë të aktivizuar funksionin e karikimit wireless Qi (wireless charging function):

Apple iPhone: 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR

Samsung Galaxy: S9, S9+, S8, S8+, S7, S7 Edge, S6, S6 Edge, S6 Edge+, Note 9, 8, 7, 5

Google Nexus: 4, 5, 6, 7

Huawei: Mate RS

HTC: 8X, Droid DNA

Xiaomi: MIX 2S

LG: G2, G3, G6+, V30, V30s ThinQ

Sony Xperia: XZ2, XZ2 Compact

Motorola: Droid Maxx, Droid Mini, Droid Turbo, Droid Turbo 2, Moto X Force

Nokia Lumia: 1520, 1020, 930, 929, 928, 925, 920, 830, 820, 8 Sirocco

Specifikimet:

Model: D1

Hyrje: 9V/1.67A; 5V/2A

Dalje: 9V/1.3A; 5V/1A

Distanca e karikimit: ≤8mm

Fuqia transmetuese: 10W / 7.5W / 5W

Gjatësia e kabllit USB: 100cm

Diapazoni i hapjes së kllapave: 6.7 - 8.5 cm (përafërsisht) Aplikimi: Për smartphone 4.5" - 6.5"

Paketimi:

1x Karikues makine wireless D1

1x Kapëse tek grila e ventilimit

1x Kabëll USB Type-C

1x Bazamenti me vakum

1x Manual përdorimi

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Karikues telefoni wireless & mbajtese 2ne1

Karikues telefoni wireless & mbajtese 2ne1

Nuk është thjesht një karikues wireless për makinë, por edhe një mbajtëse telefoni.

Funksionim tërësisht automatik, vetëm me njërën dorë.

Pajisur me sensorë lëvizje infrared dhe motorë, të cilët mundësojnë hapjen & mbylljen automatike të kllapave sapo afrohet telefoni.

Prekni lehtë butonin metalik në anën e majtë të karikuesit dhe kllapat do të hapen automatikisht kur doni të hiqni telefonin.

Mund të vendoset në xham, në kroskot ose tek grilat e ventilimit.

shih më poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

6 produkte të tjera në të njëjtën kategori: