Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Power bank Remax 5000mAh Power Box

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kabllo & karikues

TJPB21411

I disponueshëm

Bateri e jashtme Power Bank Remax 5000mAh me bateri Li-Polimer.

Dizajn i hollë & elegant.

Me drita treguese për matjen e nivelit të baterisë.

Sistem mbrojtje inteligjent, mbrojtje ndaj qarkut të shkurtër, mbi-karikimit dhe temperaturës.

E përshtatshme me iPhone, Samsung, Sony, HTC, Xiaomi, kufje Bluetooth etj.

Ideale për udhëtime të gjata apo përditshmërinë tuaj.

Specifikimet:

Brand: Remax

Modeli: RM-TG5000

Kapaciteti: 5000mAh / 3.8V

(shih më poshtë...)

Më shumë detaje

1,600 LEK

Cmim i reduktuar!

-27.27%

2,200 LEK

Bateri e jashtme Power Bank Remax 5000mAh me bateri Li-Polimer.

Dizajn i hollë & elegant.

Me drita treguese për matjen e nivelit të baterisë.

Sistem mbrojtje inteligjent, mbrojtje ndaj qarkut të shkurtër, mbi-karikimit dhe temperaturës.

E përshtatshme me iPhone, Samsung, Sony, HTC, Xiaomi, kufje Bluetooth etj.

Ideale për udhëtime të gjata apo përditshmërinë tuaj.

Specifikimet:

Brand: Remax

Modeli: RM-TG5000

Kapaciteti: 5000mAh / 3.8V

Hyrje: DC 5V-1A (max)

Dalje: DC 5V-1.5A (max)

Lloji i baterisë: Polimer

Përmasat: 125 x 48 x 10 mm (Gjt. x Gjr. x Lt.)

Paketimi përfshin: 1x 5000mAh Power Bank, 1x kabëll USB

  • Lartësia: 10 mm
  • Gjerësia: 48 mm
  • Gjatësia: 125 mm

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Power bank Remax 5000mAh Power Box

Power bank Remax 5000mAh Power Box

Bateri e jashtme Power Bank Remax 5000mAh me bateri Li-Polimer.

Dizajn i hollë & elegant.

Me drita treguese për matjen e nivelit të baterisë.

Sistem mbrojtje inteligjent, mbrojtje ndaj qarkut të shkurtër, mbi-karikimit dhe temperaturës.

E përshtatshme me iPhone, Samsung, Sony, HTC, Xiaomi, kufje Bluetooth etj.

Ideale për udhëtime të gjata apo përditshmërinë tuaj.

Specifikimet:

Brand: Remax

Modeli: RM-TG5000

Kapaciteti: 5000mAh / 3.8V

(shih më poshtë...)

Shkruaj përshtypjen tënde

5 produkte të tjera në të njëjtën kategori: