Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Jelek sigurie Green

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Jelekë sigurie & fikëse zjarri

AM0871

Ska gjendje

Jelek paralajmërimi sigurie për të rritur.

Me 2 shirita fosforeshentë.

Cilësi dhe vizibilitet i lartë.

Në përputhje me standartet e sigurisë të specifikuara nga direktivat Europiane rreth kërkesave mbi vizibilitetin: EN ISO 20471-2013 (për të rritur).

Masa: Universale

Për trupa me gjatësi 164-194 cm dhe perimeter gjoksi 96-126 cm

Ngjyra: Jeshile

Materiali: 100% Poliester

Më shumë detaje

400 LEK

Cmim i reduktuar!

-20%

500 LEK

Disponueshmëria: Ky produkt nuk është më gjendje

Jelek paralajmërimi sigurie për të rritur.

Me 2 shirita fosforeshentë.

Cilësi dhe vizibilitet i lartë.

Në përputhje me standartet e sigurisë të specifikuara nga direktivat Europiane rreth kërkesave mbi vizibilitetin: EN ISO 20471-2013 (për të rritur).

Masa: Universale

Për trupa me gjatësi 164-194 cm dhe perimeter gjoksi 96-126 cm

Ngjyra: Jeshile

Materiali: 100% Poliester

  • Materiali: Poliester

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Jelek sigurie Green

Jelek sigurie Green

Jelek paralajmërimi sigurie për të rritur.

Me 2 shirita fosforeshentë.

Cilësi dhe vizibilitet i lartë.

Në përputhje me standartet e sigurisë të specifikuara nga direktivat Europiane rreth kërkesave mbi vizibilitetin: EN ISO 20471-2013 (për të rritur).

Masa: Universale

Për trupa me gjatësi 164-194 cm dhe perimeter gjoksi 96-126 cm

Ngjyra: Jeshile

Materiali: 100% Poliester

Shkruaj përshtypjen tënde

6 produkte të tjera në të njëjtën kategori: