Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Fshirese xhami Premium set 380 mm

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Fshirëse xhami

13207

I disponueshëm

Set  prej 2 fshirese xhami me kornize metalike dhe harqe.

Gomine 100% natyrale per nje jetegjatesi me te madhe.

Veshur me shtresë grafiti.

E pershtatshme per te gjitha stinet.

Kit me 3 adaptore universale të përfshira.

Gjatesia: 2 x 380mm/15”

Më shumë detaje

500 LEK

Shto Hiqe

Set  prej 2 fshirese xhami me kornize metalike dhe harqe.

Gomine 100% natyrale per nje jetegjatesi me te madhe.

Veshur me shtresë grafiti.

E pershtatshme per te gjitha stinet.

Kit me 3 adaptore universale të përfshira.

Gjatesia: 2 x 380mm/15”

  • Gjatësia: 2 x 380mm/15”

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Fshirese xhami Premium set 380 mm

Fshirese xhami Premium set 380 mm

Set  prej 2 fshirese xhami me kornize metalike dhe harqe.

Gomine 100% natyrale per nje jetegjatesi me te madhe.

Veshur me shtresë grafiti.

E pershtatshme per te gjitha stinet.

Kit me 3 adaptore universale të përfshira.

Gjatesia: 2 x 380mm/15”

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: