Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Fshirese xhami Goldwind 575 mm

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Fshirëse xhami

13356

Ska gjendje

Fshirese xhami  totalisht fleksibel.

100% gome natyrale dhe grafit.

Dizajn aerodinamik dhe pa kornize metalike.

Siguron një pastrim pa zhurme dhe një shikueshmëri perfekte në çdo kusht te motit.

Kit me 6 adaptore universale të përfshira.

Gjatesia: 575 mm / 23"

Paketimi: 1 cope

Më shumë detaje

800 LEK

Disponueshmëria: Ky produkt nuk është më gjendje

Fshirese xhami  totalisht fleksibel.

100% gome natyrale dhe grafit.

Dizajn aerodinamik dhe pa kornize metalike.

Siguron një pastrim pa zhurme dhe një shikueshmëri perfekte në çdo kusht te motit.

Kit me 6 adaptore universale të përfshira.

Gjatesia: 575 mm / 23"

Paketimi: 1 cope

  • Gjatësia: 575 mm / 23"

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Fshirese xhami Goldwind 575 mm

Fshirese xhami Goldwind 575 mm

Fshirese xhami  totalisht fleksibel.

100% gome natyrale dhe grafit.

Dizajn aerodinamik dhe pa kornize metalike.

Siguron një pastrim pa zhurme dhe një shikueshmëri perfekte në çdo kusht te motit.

Kit me 6 adaptore universale të përfshira.

Gjatesia: 575 mm / 23"

Paketimi: 1 cope

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: