Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Fshirese xhami Goldwind 380 mm

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Fshirëse xhami

13349

I disponueshëm

Fshirese xhami  totalisht fleksibel.

100% gome natyrale dhe grafit.

Dizajn aerodinamik dhe pa kornize metalike.

Siguron një pastrim pa zhurme dhe një shikueshmëri perfekte në çdo kusht te motit.

Kit me 6 adaptore universale të përfshira.

Gjatesia: 380 mm / 15"

Paketimi: 1 cope

Më shumë detaje

700 LEK

Shto Hiqe

Fshirese xhami  totalisht fleksibel.

100% gome natyrale dhe grafit.

Dizajn aerodinamik dhe pa kornize metalike.

Siguron një pastrim pa zhurme dhe një shikueshmëri perfekte në çdo kusht te motit.

Kit me 6 adaptore universale të përfshira.

Gjatesia: 380 mm / 15"

Paketimi: 1 cope

  • Gjatësia: 380 mm / 15"

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Fshirese xhami Goldwind 380 mm

Fshirese xhami Goldwind 380 mm

Fshirese xhami  totalisht fleksibel.

100% gome natyrale dhe grafit.

Dizajn aerodinamik dhe pa kornize metalike.

Siguron një pastrim pa zhurme dhe një shikueshmëri perfekte në çdo kusht te motit.

Kit me 6 adaptore universale të përfshira.

Gjatesia: 380 mm / 15"

Paketimi: 1 cope

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: