Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Newsletter

Film xhami feneri Guard 0.3x1m Light Black

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Filma xhami & leter karboni

SMFX01146

I disponueshëm

Aplikohet tek fenerët, dritat e mjegullës, sinjalet anësore ose pjesa e sipërme e xhamit të përparmë.

Zbukuron dhe mbron fenerët e makinës.

Ka shumë pak efekt në ndriçim.

Materiali: Vinyl

Përmasat: 100 x 30 cm

Ngjyra: E zezë e lehtë

Më shumë detaje

350 LEK

Shto Hiqe

Aplikohet tek fenerët, dritat e mjegullës, sinjalet anësore ose pjesa e sipërme e xhamit të përparmë.

Zbukuron dhe mbron fenerët e makinës.

Ka shumë pak efekt në ndriçim.

Materiali: Vinyl

Përmasat: 100 x 30 cm

Ngjyra: E zezë e lehtë

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Film xhami feneri Guard 0.3x1m Light Black

Film xhami feneri Guard 0.3x1m Light Black

Aplikohet tek fenerët, dritat e mjegullës, sinjalet anësore ose pjesa e sipërme e xhamit të përparmë.

Zbukuron dhe mbron fenerët e makinës.

Ka shumë pak efekt në ndriçim.

Materiali: Vinyl

Përmasat: 100 x 30 cm

Ngjyra: E zezë e lehtë

Shkruaj përshtypjen tënde

13 produkte të tjera në të njëjtën kategori: