Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Newsletter

Drita LED DRL 12V 8Led 6000K set

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Drita

12671

Ska gjendje

Set prej 2 drita Led (DRL) 12V 8Led 6000K me pakete kontrolli.

Dizajn terheqes dhe kllapa te rregullueshme per tu pershtatur me modele te ndryshme makinash.

Te papërshkueshëm nga uji.

Jetegjatesi deri në 50.000 ore pune.

Diagramet e lidhjes te perfshira.

Permasat: 156 x 43 x 25 mm

Më shumë detaje

6,500 LEK

Cmim i reduktuar!

-12.16%

7,400 LEK

Disponueshmëria: Ky produkt nuk është më gjendje

Set prej 2 drita Led (DRL) 12V 8Led 6000K me pakete kontrolli.

Dizajn terheqes dhe kllapa te rregullueshme per tu pershtatur me modele te ndryshme makinash.

Te papërshkueshëm nga uji.

Jetegjatesi deri në 50.000 ore pune.

Diagramet e lidhjes te perfshira.

Permasat: 156 x 43 x 25 mm

  • Lartësia: 25 mm
  • Thellësia: 43 mm
  • Gjatësia: 156 mm
  • Tensioni: 12V

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Drita LED DRL 12V 8Led 6000K set

Drita LED DRL 12V 8Led 6000K set

Set prej 2 drita Led (DRL) 12V 8Led 6000K me pakete kontrolli.

Dizajn terheqes dhe kllapa te rregullueshme per tu pershtatur me modele te ndryshme makinash.

Te papërshkueshëm nga uji.

Jetegjatesi deri në 50.000 ore pune.

Diagramet e lidhjes te perfshira.

Permasat: 156 x 43 x 25 mm

Shkruaj përshtypjen tënde

14 produkte të tjera në të njëjtën kategori: