Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Drita LED 48W 16Led Light Bar Spot Beam Square Set2

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Drita LED

SMDL4816S

I disponueshëm

Drita LED Work Light Bar.

Vizion i qartë dhe ndriçim në distancë.

Kasë alumini për qëndrueshmëri të lartë.

Performancë e lartë, të papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Përmasat: 108 x 108 x 31 mm (Gjt. x Gjr. x Th.)

Paketimi: 1 Çift

Aplikimet:

Off-Roads, 4x4, furgonë, kamionçina, varka, motoçikleta, autobusë, kamionë, mjete bujqësore, mjete emergjence, pirunë, trena, makineri ndërtimi, ekskavatorë, buldozierë, etj.

Specifikimet:

Fuqia: 48W (3W secili Led)

shih më poshtë...

Më shumë detaje

2,690 LEK

Shto Hiqe

Drita LED Work Light Bar.

Vizion i qartë dhe ndriçim në distancë.

Kasë alumini për qëndrueshmëri të lartë.

Performancë e lartë, të papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Përmasat: 108 x 108 x 31 mm (Gjt. x Gjr. x Th.)

Paketimi: 1 Çift

Aplikimet:

Off-Roads, 4x4, furgonë, kamionçina, varka, motoçikleta, autobusë, kamionë, mjete bujqësore, mjete emergjence, pirunë, trena, makineri ndërtimi, ekskavatorë, buldozierë, etj.

Specifikimet:

Fuqia: 48W (3W secili Led)

Tensioni: DC 10-30V

LED: 16 LED me intensitet të lartë

Temp. e ngjyrës: 6000K

Mbrojtja ndaj ujit: IP67

Materiali: Kasë alumini

Paketimi përfshin:

2x Drita Led (1 çift)

2x Kapëse fiksuese

2x Set vidash

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Drita LED 48W 16Led Light Bar Spot Beam Square Set2

Drita LED 48W 16Led Light Bar Spot Beam Square Set2

Drita LED Work Light Bar.

Vizion i qartë dhe ndriçim në distancë.

Kasë alumini për qëndrueshmëri të lartë.

Performancë e lartë, të papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Përmasat: 108 x 108 x 31 mm (Gjt. x Gjr. x Th.)

Paketimi: 1 Çift

Aplikimet:

Off-Roads, 4x4, furgonë, kamionçina, varka, motoçikleta, autobusë, kamionë, mjete bujqësore, mjete emergjence, pirunë, trena, makineri ndërtimi, ekskavatorë, buldozierë, etj.

Specifikimet:

Fuqia: 48W (3W secili Led)

shih më poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

11 produkte të tjera në të njëjtën kategori: