Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Drita LED 16W 4Led Light Bar Spot Flush mount Set2

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Drita LED

SMDL1604B

I disponueshëm

Drita LED Work Light Bar.

Vizion i qartë dhe konsum i ulët i energjisë.

Kasë alumini për qëndrueshmëri të lartë.

Performancë e lartë, të papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Montimi me futje dhe fiksohet me 4 vida.

Përmasat: 122 x 92 x 63 mm (Gjt. x Gjr. x Th.)

Paketimi: 1 Çift

Aplikimet:

Off-Roads, 4x4, furgonë, kamionçina, varka, autobusë, kamionë, mjete bujqësore, mjete emergjence, pirunë, trena, makineri ndërtimi, ekskavatorë, buldozierë, etj.

Specifikimet:

shih më poshtë...

Më shumë detaje

3,190 LEK

Shto Hiqe

Drita LED Work Light Bar.

Vizion i qartë dhe konsum i ulët i energjisë.

Kasë alumini për qëndrueshmëri të lartë.

Performancë e lartë, të papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Montimi me futje dhe fiksohet me 4 vida.

Përmasat: 122 x 92 x 63 mm (Gjt. x Gjr. x Th.)

Paketimi: 1 Çift

Aplikimet:

Off-Roads, 4x4, furgonë, kamionçina, varka, autobusë, kamionë, mjete bujqësore, mjete emergjence, pirunë, trena, makineri ndërtimi, ekskavatorë, buldozierë, etj.

Specifikimet:

Fuqia: 16W (4W secili Led)

Tensioni: DC 10-30V

LED: 4 LED me intensitet të lartë

Temp. e ngjyrës: 6000K

Mbrojtja ndaj ujit: IP67

Materiali: Kasë alumini

Paketimi përfshin:

2x Drita Led (1 çift)

2x Set vidash

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Drita LED 16W 4Led Light Bar Spot Flush mount Set2

Drita LED 16W 4Led Light Bar Spot Flush mount Set2

Drita LED Work Light Bar.

Vizion i qartë dhe konsum i ulët i energjisë.

Kasë alumini për qëndrueshmëri të lartë.

Performancë e lartë, të papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Montimi me futje dhe fiksohet me 4 vida.

Përmasat: 122 x 92 x 63 mm (Gjt. x Gjr. x Th.)

Paketimi: 1 Çift

Aplikimet:

Off-Roads, 4x4, furgonë, kamionçina, varka, autobusë, kamionë, mjete bujqësore, mjete emergjence, pirunë, trena, makineri ndërtimi, ekskavatorë, buldozierë, etj.

Specifikimet:

shih më poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

11 produkte të tjera në të njëjtën kategori: