Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Doreza pune lekure/textil

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dorashka

99191

Ska gjendje

Doreza pune mjaft cilësore.

Bërë prej material lekurë dhe tekstil.

Të përshtatshme për punë të ndryshme.

Paketimi: 1 palë

Më shumë detaje

350 LEK

Disponueshmëria: Ky produkt nuk është më gjendje

Doreza pune mjaft cilësore.

Bërë prej material lekurë dhe tekstil.

Të përshtatshme për punë të ndryshme.

Paketimi: 1 palë

  • Materiali: Lëkurë

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Doreza pune lekure/textil

Doreza pune lekure/textil

Doreza pune mjaft cilësore.

Bërë prej material lekurë dhe tekstil.

Të përshtatshme për punë të ndryshme.

Paketimi: 1 palë

Shkruaj përshtypjen tënde

3 produkte të tjera në të njëjtën kategori: