Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Doreza pune pambuk me gome

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dorashka

99190

Ska gjendje

Doreza pune prej pambuku.

Të domosdoshme kur ndërroni gomën e makinës apo kur vini zinxhirë.

Me shtresë anti-rrëshqitje me pika gome në pjesën e brendshme.

Komode dhe mjaft praktike.

Masa universale.

Paketimi: 1 palë

Më shumë detaje

250 LEK

Disponueshmëria: Ky produkt nuk është më gjendje

Doreza pune prej pambuku.

Të domosdoshme kur ndërroni gomën e makinës apo kur vini zinxhirë.

Me shtresë anti-rrëshqitje me pika gome në pjesën e brendshme.

Komode dhe mjaft praktike.

Masa universale.

Paketimi: 1 palë

  • Materiali: Pambuk

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Doreza pune pambuk me gome

Doreza pune pambuk me gome

Doreza pune prej pambuku.

Të domosdoshme kur ndërroni gomën e makinës apo kur vini zinxhirë.

Me shtresë anti-rrëshqitje me pika gome në pjesën e brendshme.

Komode dhe mjaft praktike.

Masa universale.

Paketimi: 1 palë

Shkruaj përshtypjen tënde

3 produkte të tjera në të njëjtën kategori: