Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Doreza pune pambuk me gome

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dorashka

99190

I disponueshëm

Doreza pune prej pambuku.

Të domosdoshme kur ndërroni gomën e makinës apo kur vini zinxhirë.

Me shtresë anti-rrëshqitje me pika gome në pjesën e brendshme.

Komode dhe mjaft praktike.

Masa universale.

Paketimi: 1 palë

Më shumë detaje

250 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Doreza pune prej pambuku.

Të domosdoshme kur ndërroni gomën e makinës apo kur vini zinxhirë.

Me shtresë anti-rrëshqitje me pika gome në pjesën e brendshme.

Komode dhe mjaft praktike.

Masa universale.

Paketimi: 1 palë

  • Materiali: Pambuk

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Doreza pune pambuk me gome

Doreza pune pambuk me gome

Doreza pune prej pambuku.

Të domosdoshme kur ndërroni gomën e makinës apo kur vini zinxhirë.

Me shtresë anti-rrëshqitje me pika gome në pjesën e brendshme.

Komode dhe mjaft praktike.

Masa universale.

Paketimi: 1 palë

Shkruaj përshtypjen tënde

3 produkte të tjera në të njëjtën kategori: